Sesja noworodkowa cennik

Sesja noworodkowa cennik, porady, wskazówki.

Maluszek w pierwszych dniach od narodzin to najlepszy model do sesji noworodkowej. To bardzo istotne, żeby odbyła się właśnie w tych dniach, ponieważ wtedy maleństwo pamięta jeszcze ułożenie płodowe z łona matki i samo się układa w pozycji zwiniętej kuleczki 🙂

Fotografie noworodkowe – kiedy?

Zdjęcia noworodkowe najlepiej się udają pomiędzy 7. a 12. dniem jego życia. Później noworodek korzysta z wolności, której nie miał w brzuszku mamy i ani się tak łatwo nie układa, ani tak głęboko nie zasypia. A śpiący model to warunek niezbędny udanej sesji!

Kiedy dokładnie wypadnie sesja dla maluszka niełatwo przewidzieć, ponieważ to maleństwo samo zdecyduje, kiedy zechce do nas przyjść. W praktyce wygląda to tak, że rezerwując sesję, podajesz mi przewidywaną datę porodu. Następnie dajesz mi znać, jak dzidziuś się pojawi na świecie (w ten sposób mam przybliżoną datę sesji, za 7-12 dni). Kiedy jesteście już bezpiecznie w domku, skontaktujesz się ze mną i uzgadniamy dokładnie, kiedy wypadnie sesja noworodkowa cennik.

Zdjęcia noworodkowe – gdzie?

Może być sesja noworodkowa w studiu na Mokotowie, okolice metra Służew lub w domu maluszka. Mam tu szeroki wybór dodatków do sesji, w pełni wyposażony plan zdjęciowy. Może też być u Was – tam maleństwo czuje się najbezpieczniej. Tu zna dźwięki i zapachy i nie bez znaczenia jest fakt, że rodzice mają wszystko, co niezbędne na miejscu. W takim przypadku przyjeżdżam do Was z przenośnym studio i wybranymi wcześniej przez Was dodatkami. Decyzja należy do Ciebie – to Ty i Twoje dziecko macie się czuć bezpiecznie i komfortowo, a ja się dostosuję.

Sesja noworodkowa cennik

Wartość kilkugodzinnej sesji, szerokiego wyboru dodatków, rekwizytów, koszy, kocyków, ubranek, czapeczek i innych akcesoriów oraz selekcji i przygotowania zdjęć do galerii, z której będziesz wybierała te najpiękniejsze do finalnej obróbki zaczyna się od 499 zł.
Napisz do mnie, a prześlę Ci wszystkie szczegóły na maila -> blanic@blanic.pl

Sesja ciążowa

Jeśli tylko chcesz, sesję dzidziusia może poprzedzić sesja ciążowa – tu znajdziesz mnóstwo inspiracji.

Jest to znakomita okazja do zapoznania się ze mną i moimi metodami pracy, tak, abyś na sesji noworodkowej była spokojna o bezpieczeństwo i komfort swojej kruszynki. I swój : )

Sesja noworodkowa cennik

Sesja noworodkowa cennik

Zainspiruj się 🙂