Sesja noworodkowa to najlepszy sposób, żeby uchwycić pierwsze wspólne dni, kiedy zwinięte w kuleczkę maleństwo mieści się w Twoich dłoniach niemal w całości. Te chwile, które trwają bardzo krótko i się już nigdy nie powtórzą.

Zdjęcia noworodkowe – kiedy?

Najlepiej udają się pomiędzy 7. a 12. dniem życia maleństwa. To bardzo ważne, żeby odbyła się właśnie w tych dniach, ponieważ wtedy dzidziuś pamięta jeszcze ułożenie płodowe z łona matki. W ten sposób powstają słodkie ujęcia zwiniętych w kuleczkę maluszków. Później dzidziuś korzysta z wolności, której nie miał w brzuszku mamy i ani się tak łatwo nie układa, ani tak głęboko nie zasypia. A śpiący model to warunek niezbędny udanej sesji!

To, kiedy dokładnie wypadnie sesja noworodkowa niełatwo przewidzieć, ponieważ to maleństwo samo zdecyduje, kiedy zechce do nas przyjść. W praktyce wygląda to tak, że rezerwując sesję, podajesz mi przewidywaną datę porodu. Następnie dajesz znać, jak tylko dzidziuś się pojawi na świecie (w ten sposób znam przybliżoną datę sesji, za 7-12 dni). Kiedy jesteście już bezpiecznie w domu, skontaktujesz się ze mną i uzgodnimy dokładną datę sesji.

Fotografia noworodkowa – gdzie?

Może się ona odbyć w moim studio – Mokotów, okolice metra Służew. Mam tu szeroki wybór dodatków do sesji, w pełni wyposażony plan zdjęciowy. Może też być u Was w domu – tam maleństwo czuje się najbezpieczniej. Zna odgłosy i zapachy, jak również nie bez znaczenia jest fakt, że rodzice mają wszystko, co niezbędne na miejscu. W takim przypadku przyjeżdżam do Was z przenośnym studio i wybranymi wcześniej przez Was dodatkami. Decyzja należy do Ciebie – to Ty i Twoje dziecko macie się czuć bezpiecznie i komfortowo, a ja się dostosuję.

Jeśli tylko chcesz, sesję maleństwa może poprzedzić sesja ciążowa – tu znajdziesz mnóstwo inspiracji.

Jest to też dobra okazja do zapoznania się ze mną i moimi metodami pracy, tak, abyś na sesji noworodkowej była spokojna o bezpieczeństwo i komfort swój i swojej kruszynki : )

Zapraszam serdecznie! 🙂

Sesja noworodkowa

Sesja noworodkowa bezpieczeństwo

Bezdyskusyjnym priorytetem na sesji są dla mnie bezpieczeństwo i komfort maleństwa. Swoją wiedzę zdobyłam na dziesiątkach godzin szkoleń. Swoje umiejętności i metody obchodzenia się z najmniejszymi modelami na świecie wypracowałam przez 9 lat doświadczenia w pracy z noworodkami. W tym czasie miałam przyjemność fotografować ich już blisko 400!

Wszystkie pozy powstają zarówno w tempie, jak i za przyzwoleniem Twojego dziecka, przy nieprzerwanej asekuracji rodziców (jako że ja stoję za aparatem). Każde ułożenie zostało przeze mnie wielokrotnie przećwiczone i sprawdzone. Możesz mieć pewność, że Twój największy skarb jest w rękach godnych zaufania.

Sesja noworodka Warszawa

#sesjanoworodkowa #fotografianoworodkowa #zdjecianoworodkowe #macierzynstwo #noworodek

error: Content is protected !!