Kiedy zrobić zdjęcia noworodka
Kiedy zrobić zdjęcia noworodka

Kiedy zrobić zdjęcia noworodka wg • blanic • studio

Sesja noworodkowa

– najlepszy sposób, żeby uchwycić pierwsze wspólne dni, kiedy zwinięte w kuleczkę maleństwo mieści się w Twoich dłoniach niemal w całości. Warto uwiecznić Twój Największy Skarb, jak jeszcze jest najmniejszy, najkruchszy i najdelikatniejszy ♡

Kiedy zrobić zdjęcia noworodka?

Fotografia noworodkowa najlepiej się udaje pomiędzy 7. a 12. dniem życia maleństwa. To bardzo ważne, żeby odbyła się właśnie w tych dniach, ponieważ wtedy dzidziuś pamięta jeszcze ułożenie płodowe z łona mamy. W ten sposób powstają słodkie ujęcia zwiniętych w kłębuszek maluszków. Potem dzidziuś korzysta z wolności, której nie miał w brzuszku mamy i ani się tak łatwo nie układa, ani tak głęboko nie zasypia. A śpiący model to warunek niezbędny udanej sesji!

Kiedy zrobić zdjęcia noworodka? To, kiedy dokładnie wypadnie sesja noworodkowa niełatwo przewidzieć, ponieważ to maleństwo samo zdecyduje, kiedy zechce do nas przyjść. W praktyce wygląda to tak, że rezerwując sesję, podajesz mi przewidywaną datę porodu. Następnie dajesz znać, jak tylko dzidziuś się pojawi na świecie (w ten sposób znam przybliżoną datę sesji, za 7-12 dni). Kiedy jesteście już bezpiecznie w domu, skontaktujesz się ze mną i uzgodnimy dokładną datę sesji.

Fotografia noworodka – gdzie?

Sesja noworodka może odbyć w moim studio – Mokotów, okolice stacji metra Służew. Mamy tu szeroki wybór dodatków do sesji, gadżety, rekwizyty, akcesoria, ubranka i dodatki. W pełni wyposażony plan zdjęciowy, tła, lampy, blendy, etc.

Zdjęcia noworodkowe mogą się odbyć u Was w domu – tam maleństwo czuje się najbezpieczniej, zna odgłosy i zapachy otoczenia, co działa uspokajająco. Nie bez znaczenia jest również fakt, że rodzice mają wszystko, co niezbędne na miejscu, pod ręką. W takim przypadku przyjeżdżam do Was z przenośnymi elementami studia i wybranymi wcześniej przez Was dodatkami. Decyzja należy do Ciebie – to Ty i Twoje dziecko macie się czuć bezpiecznie i komfortowo – ja się do Was dostosuję : )

Sesja ciążowa

Jeśli tylko chcesz, sesję maleństwa może poprzedzić sesja ciążowa – tu znajdziesz mnóstwo inspiracji.

Jest to znakomita okazja do poznania mnie i zapoznania się z moimi metodami pracy – abyś na sesji noworodkowej była spokojna o bezpieczeństwo i komfort swojej kruszynki i swój.

Sesja noworodka bezpieczeństwo

Bezdyskusyjnym priorytetem na sesji są dla mnie bezpieczeństwo i komfort maleństwa. Swoją wiedzę zdobyłam na dziesiątkach godzin szkoleń. Swoje umiejętności i metody obchodzenia się z najmniejszymi modelami na świecie wypracowałam przez 9 lat doświadczenia w pracy z noworodkami. W tym czasie miałam przyjemność fotografować ich już blisko 400!

Wszystkie pozy powstają zarówno w tempie, jak i za przyzwoleniem Twojego dziecka, przy nieprzerwanej asekuracji rodziców (jako że ja stoję za aparatem). Każde ułożenie zostało przeze mnie wielokrotnie przećwiczone i sprawdzone. Możesz mieć pewność, że Twój największy skarb jest w rękach godnych zaufania.

#sesjanoworodkowa #zdjecianoworodkowe #instamama #fotografianoworodkowa #noworodek #noworodeknasesji #noworodekwstudio #newbornphotography #newbornsession #blanicpl #newbornbaby #newbornsession #fotografnoworodkowy #sesjanoworodkowawarszawa #blanic #fotografnoworodkowywarszawa #sesjadziecięca #zdjęciaciążowe #sesjaciążowa #zdjęciadzieci

Kiedy zrobić zdjęcia noworodka

error: Content is protected !!