Sesja noworodkowa dziewczynki

Sesja noworodkowa dziewczynki • blanic •

Noworodek na sesji

Maleństwo w pierwszych kilkunastu dniach od narodzin to najlepszy model do sesji noworodkowej. Idealny moment, by uchwycić pierwsze wspólne dni, kiedy zwinięte w kuleczkę maleństwo mieści się w Twoich dłoniach niemal w całości. Chwile, które trwają bardzo krótko i się już nigdy nie powtórzą.

Zdjęcia noworodkowe – kiedy?

Najlepiej się udaje pomiędzy 7. a 12. dniem życia maleństwa. To bardzo ważne, żeby odbyła się właśnie w tych dniach, ponieważ wtedy dzidziuś pamięta jeszcze ułożenie płodowe z łona matki. W ten sposób powstają słodkie ujęcia zwiniętych w kuleczkę maluszków. Później noworodek korzysta z wolności, której nie miał w brzuszku mamy i ani się tak łatwo nie układa, ani tak głęboko nie zasypia. A śpiący model to warunek niezbędny udanej sesji!

To, kiedy dokładnie wypadnie sesja dla maluszka niełatwo przewidzieć, ponieważ to maleństwo samo zdecyduje, kiedy zechce do nas przyjść. W praktyce wygląda to tak, że rezerwując sesję, podajesz mi przewidywaną datę porodu. Następnie dajesz mi znać, jak dzidziuś się pojawi na świecie (w ten sposób mam przybliżoną datę sesji, za 7-12 dni). Kiedy jesteście już bezpiecznie w domu, skontaktujesz się ze mną i uzgodnimy dokładną datę sesji.

Sesja noworodka – gdzie?

Może się ona odbyć w moim studio – Mokotów, okolice metra Służew. Mam tu szeroki wybór dodatków do sesji, w pełni wyposażony plan zdjęciowy. Może też być u Was w domu – tam maleństwo czuje się najbezpieczniej. Zna odgłosy i zapachy, jak również nie bez znaczenia jest fakt, że rodzice mają wszystko, co niezbędne na miejscu. W takim przypadku przyjeżdżam do Was z przenośnym studio i wybranymi wcześniej przez Was dodatkami. Decyzja należy do Ciebie – to Ty i Twoje dziecko macie się czuć bezpiecznie i komfortowo, a ja się dostosuję.

Sesja ciążowa

Jeśli tylko chcesz, sesję dzidziusia może poprzedzić sesja ciążowa – tu znajdziesz mnóstwo inspiracji.

Jest to znakomita okazja do zapoznania się ze mną i moimi metodami pracy, tak, abyś na sesji noworodkowej była spokojna o bezpieczeństwo i komfort swojej kruszynki. I swój : )

Sesja noworodkowa dziewczynki – bezpieczeństwo

Bezdyskusyjnym priorytetem na sesji są dla mnie bezpieczeństwo i komfort maleństwa. Swoją wiedzę zdobyłam dzięki dziesiątkom godzin szkoleń, a umiejętności i metody obchodzenia się z najmniejszymi modelami na świecie wypracowałam przez 9 lat doświadczenia w pracy z noworodkami – w tym czasie miałam przyjemność fotografować ich już blisko 400!

Wszystkie pozy powstają zarówno w tempie, jak i za przyzwoleniem Twojego dziecka, przy nieprzerwanej asekuracji rodziców (jako że ja stoję za aparatem). Każde ułożenie zostało przeze mnie wielokrotnie przećwiczone i sprawdzone, abyś miała pewność, że Twój największy skarb jest w rękach godnych zaufania.

Sesja noworodkowa dziewczynki

#sesjanoworodkowa #zdjecianoworodkowe #instamama #fotografianoworodkowa #noworodek #noworodeknasesji #noworodekwstudio #newbornphotography #newbornsession #blanicpl #newbornbaby #newbornsession #fotografnoworodkowy #sesjanoworodkowawarszawa #fotografnoworodkowywarszawa #sesjadziecięca #zdjęciaciążowe #sesjaciążowa #zdjęciadzieci

Sesja noworodkowa dziewczynki • blanic •

error: Content is protected !!