Studio Blanic Fotografia Warszawa

Jestem fotografem specjalizującym się w fotografii noworodkowej, niemowląt i dzieci. Moje Studio Blanic Fotografia to miejsce, w którym tworzę piękne sesje, zawsze z najwyższym zaangażowaniem i przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa i komfortu dzieci.

Przez ostatnie 10 lat zdobywałam doświadczenie w fotografii, a moją prawdziwą miłość do kreatywnego uwieczniania chwil odkryłam w fotografowaniu maluszków. Praca z noworodkami jest dla mnie czymś niezwykłym i ogromnie satysfakcjonującym. Uwielbiam zatrzymywać w kadrze ich delikatność, niewinność i bezwarunkową miłość i tworzyć piękne wspomnienia dla całej rodziny.

Przede wszystkim, bezpieczeństwo Waszych dzieci jest dla mnie najważniejsze, dlatego zanim przystąpimy do robienia zdjęć, dokładnie zapoznaję się z indywidualnymi potrzebami każdego maluszka. Dodatkowo, moim priorytetem jest zapewnienie mu komfortu i poczucia dobrej zabawy na przez całą sesję.

Studio Blanic Fotografia jest wyjątkowym miejscem, w którym dbamy o każdy detal. Dysponujemy niezbędnym wyposażeniem, aby stworzyć magiczne i wyjątkowe kadry. Nasze studio jest przestrzenią zaprojektowaną dla zapewnienia przyjemnej atmosferę zarówno dla Was, jak i Waszych pociech.

Zapraszam do zapoznania się z moją dotychczasową pracą na stronie internetowej Studio Blanic Fotografia. W moim portfolio znajdziesz urocze, emocjonalne i oryginalne sesje, które oddają niepowtarzalne momenty dzieciństwa Twojego maleństwa. Każdy mój kadr jest starannie przemyślanym i dopracowanym obrazem, tak, aby wzbudzić najlepsze emocje.

Dlatego zapraszam do kontaktu – jeżeli jesteście zainteresowani sesją noworodkową, niemowlęcą czy sesją dla Waszych pociech, . Chętnie odpowiem na Wasze pytania, podzielę się swoimi pomysłami i umówię się na spotkanie bez zobowiązań.

Studio Blanic Fotografia noworodkowa Warszawa

Studio Blanic Fotografia noworodkowa

Zapraszam po inspiracje na mój INSTAGRAM

error: Content is protected !!