Zdjęcia ciążowe

Zdjęcia ciążowe w Studio • blanic • Warszawa

Sesja ciążowa w studio, w plenerze, albo intymnie u Ciebie w domu.
Na wesoło, na poważnie, romantycznie, czy klasycznie – brzuszek zawsze wygląda pięknie!
I nie przejmuj się, że „nie jesteś idealna”, bo dla Twojego mężczyzny i Waszego dziecka jesteś i tak najpiękniejsza.

A ja postaram Ci się to pokazać na moich fotografiach.

Sesja ciążowa z partnerem – jak?

Większość rekwizytów widocznych na mojej stronie jest moją własnością, do Twojej dyspozycji na sesji. Jednak bielizna osobista (również halki) oraz rekwizyty “żywe” (kwiaty, warzywa, etc.) na zdjęcia ciążowe przynieś wg własnego uznania.

Wybór specjalisty w kwestii makijażu i fryzury jest bardzo indywidualną kwestią, dlatego pozostawiam go Tobie, bo makijaż i fryzura powinny być takie, jak lubisz najbardziej. Ja w każdej chwili służę radą odnośnie pozowania, kompozycji dodatków oraz aranżacji sceny, jak też pomagam Ci w stylizacji i nieprzerwanie dbam o Twój dobry humor. Ponieważ chodzi przede wszystkim o to, żebyś się dobrze bawiła, a zrelaksowana wyjdziesz na zdjęciach po prostu naturalnie pięknie. Wiem to z ponad 10 letniego doświadczenia 🙂

Zdjęcia ciążowe – gdzie?

Sesję ciążową mogę dla Ciebie zaaranżować na trzy sposoby:
• Zdjęcia ciążowe w studio na warszawskim Mokotowie, niedaleko stacji metra Służew. Lampy, tła, blendy, gadżety – pełna swoboda operowania światłem i dyskrecja.
• Sesja plenerowa na terenie Warszawy lub okolic, to magiczne, naturalne zdjęcia o zachodzie, lub wschodzie słońca w pięknych okolicznościach przyrody.
• Sesja ciążowa lifestyle w Twoim domu – kameralnie i intymnie, bardzo po Twojemu.
Można również połączyć sesję studyjną z plenerową, jeżeli tylko będziesz chciała 🙂

Sesja brzuszkowa – kiedy?

Zdjęcia ciążowe najczęściej odbywają się w 7-8 miesiącu ciąży, w zależności od samopoczucia mamy i brzuszka. Chodzi o to, żeby brzuszek już był okrągły, zaś cała sylwetka jeszcze nie tak bardzo – to jest bardzo indywidualna kwestia. Najczęściej pod koniec 8. miesiąca przyszłej mamie jest już ciężko, gdyż ciało jakby puchnie, mogą się zmienić rysy twarzy. Ogólnie mówiąc – parę tygodni wcześniej wygląda lepiej. 😉 Chyba, że przyszła mama należy do bardzo drobniutkich chudzinek, to wtedy trzeba poczekać, aż brzuszek będzie okazalszy. I nie przejmuj się ewentualnymi mankamentami figury, czy twarzy, bo wszystko jest wyretuszowane w ostatecznej obróbce! Brzuszek też można troszkę zaokrąglić, jak zacznie opadać, a zbędną fałdkę, bliznę, żylaki, przebarwienia czy krostki – usunąć. Zaufaj mi.  🙂

Jeżeli zainteresowała Cię moja sesja ciążowa, zobacz, jak wygląda u mnie  ->sesja noworodkowa<– zapraszam do galerii 🙂

Odwiedź mój instagram i znajdź inspirację! INSTAGRAM.COM

 Zdjęcia ciążowe

Zdjęcia ciążowe Warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Content is protected !!