Zdjęcia noworodków

Zdjęcia noworodków

Zdjęcia noworodków mają niepowtarzalną magię – nic nie jest tak urocze jak zdjęcia tych najmniejszych modeli świata.

Sesja noworodkowa w studio

W moim studio w Warszawie jest odpowiednio wyposażone w bezpieczne dla dziecka akcesoria i dodatki. Przydadzą się miękkie kocyki, narzuty, czapki, czapeczki, kokardki i inne przyjemne dodatki, które pomogą stworzyć urocze i delikatne tło dla maluszka. Niezwykle ważne jest właściwe oświetlenie i dbałość o odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu, aby noworodek był bezpieczny i rozluźniony.

Fotografia noworodkowa

Wykorzystuję naturalne światło: w przypadku zdjęć noworodków najlepsze efekty uzyskamy przy naturalnym świetle. Korzystam z delikatnego, naturalnego światła, które będzie pięknie podkreślało skórę maluszka i nie będzie dla niego ostre.
Zdjęcia szczegółów, takich jak dłonie, stopy, nos czy usta noworodka, mają ogromny urok. Skupienie się na tych małych detalach pozwoli uwiecznić ich delikatność i naturalną urodę.
Przed sesją zaplanujemy różne ujęcia, które chcesz zrobić. Może to być zestawienie zdjęć maleństwa z ulubioną pluszową zabawką, rodzeństwem albo zdjęcia w bajkowym przebranku. Przygotowanie planu ułatwi pracę, zapewni Ci jasność i pozwoli na uwiecznienie delikatnych momentów. Mogą to być zdjęcia wspólne z rodzicami, bądź idywidualne.

Bezpieczeństwo na sesji

Pamiętaj o bezpieczeństwie: Fotografowanie noworodków wymaga dużej ostrożności i troski. Moje studio to miejsce, gdzie maluszek będzie bezpieczny, fotografowany na miękkim podłożu lub w sprawdzonym, bezpiecznym, koszyku. Rodzice są zawsze obecni i uczestniczą w sesji, aby pomagać i dbać o dziecięce bezpieczeństwo.

Pamiętaj, że zdjęcia noworodków to nie tylko uchwycenie momentu, ale również tworzenie wartościowych wspomnień na całe życie. Ciesz się tą sesją, baw się kreatywnością i udokumentuj te pierwsze, magiczne chwile maluszka w bezpiecznym otoczeniu!

Zdjęcia noworodków

Zapraszam na mój INSTAGRAM – Zainspiruj się! ?

Studio blanic zaprasza!

error: Content is protected !!