Sesja noworodkowa w domu
Sesja noworodkowa w domu

Sesja noworodkowa

Sesja noworodkowa w domu to najlepszy sposób, żeby uchwycić pierwsze wspólne dni, kiedy zwinięte w kuleczkę maleństwo mieści się w Twoich dłoniach niemal w całości. Te chwile, które trwają bardzo krótko i się już nigdy nie powtórzą.

Fotografia noworodkowa – kiedy?

Sesja noworodkowa w domu najlepiej się udaje pomiędzy 7. a 12. dniem życia maleństwa. To kluczowe, żeby odbyła się właśnie w tych dniach, ponieważ wtedy dzidziuś pamięta jeszcze ułożenie płodowe z łona matki. W ten sposób powstają słodkie ujęcia zwiniętych w kuleczkę maluszków. W kolejnych dniach dzidziuś korzysta z wolności, której nie miał w brzuszku mamy i ani się tak łatwo nie układa, ani tak głęboko nie zasypia. A śpiący model to warunek niezbędny udanej sesji!

To, kiedy dokładnie wypadnie sesja noworodkowa Warszawa niełatwo przewidzieć, ponieważ to maleństwo samo zdecyduje, kiedy zechce do nas przyjść. W praktyce wygląda to następująco: rezerwując sesję, podajesz mi przewidywaną datę porodu. Następnie dajesz znać, jak tylko dzidziuś się pojawi na świecie (w ten sposób znam przybliżoną datę sesji, za 7-12 dni). Kiedy jesteście już bezpiecznie w domu, skontaktujesz się ze mną i uzgodnimy dokładną datę sesji.

Zdjęcia noworodkowe – gdzie?

Może się ona odbyć w moim studio na Mokotowie, okolice metra Służew. Będziecie mieli tu szeroki wybór dodatków do sesji, w pełni wyposażony plan zdjęciowy. Może też być u Was w domu – tam maleństwo czuje się najbezpieczniej, zna już wszystkie odgłosy i zapachy otoczenia. Nie bez znaczenia jest fakt, że rodzice mają wszystko, co niezbędne na miejscu. W takim przypadku przyjeżdżam do Was z przenośnym studio i wybranymi wcześniej przez Was dodatkami. Decyzja należy do Ciebie – to Ty i Twoje dziecko macie się czuć bezpiecznie i komfortowo, a ja się dostosuję.

Sesja ciążowa

Jeśli tylko chcesz, sesję maleństwa może poprzedzić sesja ciążowa – tu znajdziesz mnóstwo inspiracji.

Jest to znakomita okazja do zapoznania się ze mną i moimi metodami pracy, tak, abyś na sesji noworodkowej była spokojna o bezpieczeństwo i komfort swojej kruszynki i swój : )

Sesja noworodkowa w domu

#sesjanoworodkowa #zdjecianoworodkowe #instamama #fotografianoworodkowa #noworodek #noworodeknasesji #noworodekwstudio #newbornphotography #newbornsession #blanicpl #newbornbaby #newbornsession #fotografnoworodkowy #sesjanoworodkowawarszawa

error: Content is protected !!