Zdjęcia na chrzcie
Zdjęcia na chrzcie

Zdjęcia na Chrzcie Świętym

Reportaż z Chrztu

Do wyboru będziesz miała trzy pakiety, ten najważniejszy, podstawowy to reportaż z Mszy Świętej.

Pakiet nr 1: Podczas ceremonii dyskretnie, by nie zakłócać przebiegu Mszy, utrwalę na moich fotografiach jej przebieg. Szczególną wagę przykładam do jej na najważniejszych momentów takich jak. Błogosławieństwo, Akt Chrztu (czyli polewanie główki wodą świeconą), Odpalanie Świecy (przez Ojca Chrzestnego), Okrywanie Białą Szatą (przez Matkę Chrzestną), Namaszczenie.

Zdjęcia na Chrzcie Świętym zwieńczają zdjęcia pozowane z rodzicami, rodzicami chrzestnymi, dziadkami i wszystkimi Waszymi gośćmi i całą rodziną. Możemy je zrobić w, lub przed kościołem.

Przygotowania do Chrztu Świętego

Pakiet nr 2: To reportaż z Mszy Świętej wzbogacony o zdjęcia z przygotowań do Chrztu Świętego.

Jeżeli tylko chcesz, przyjadę do Was godzinę przed wyjściem do Kościoła, by Waszym rodzinnym domu sfotografuję przygotowania przed Mszą Świętą. Może to być Wasza odświętna krzątanina i interakcje rodzinne (podobnie jak na przygotowaniach do ślubu). Najbardziej warte upamiętnienia jest oczywiście ubieranie maluszka w odświętny strój, ale warto również sfotografować dodatki. Mogą to być elementy ubranka, buciki, Szatka do Chrztu, Gromnica, stroiki, zaproszenia i inne. Jest to też znakomity moment na zrobienie kilku ujęć rodzinnych. Kiedy już wszyscy są pięknie wyszykowani i wyglądają niezwykle elegancko w swoich odświętnych strojach, na chwilę przed wyjściem do Kościoła zrobię Wam kilka zdjęć portretowych. Mogą to być zdjęcia maluszka samego, z rodzicami, samego z Mamą, z Tatą, z Rodzicami Chrzestnymi, z dziadkami – wybór kadrów należy do Ciebie : )

Zdjęcia na chrzcinach

Pakiet nr 3 to: Reportaż z Chrztu, zdjęcia z przygotowań do Chrztu oraz godzina zdjęć na chrzcinach. Po zdjęcia w Kościele mogę pojechać za Wami do restauracji, lub domu, w którym odbędą się chrzciny, by udokumentować Wasze przyjęcie. Pięknie udekorowany stół, kolorowe potrawy i roześmianych gości (w Kościele zwykle wszyscy są poważni). Wręczanie prezentów dla bohaterki/bohatera dnia, zdjęcia gości i dzieci w luźnej atmosferze eleganckiego przyjęcia.

W trakcie zdjęć na chrzcinach można też zrobić mini sesję plenerową – w pięknych okolicznościach przyrody zrobię Wam przepiękne ujęcia rodzinne. Będziecie mogli je wydrukować, postawić w ramce w Waszym domu, podarować Rodzicom Chrzestnym i dziadkom na pamiątkę tego wyjątkowego dnia.

Zdjęcia na Chrzcie Świętym – od czego zacząć?

Napisz do mnie ☛ mail@blanic.pl , podaj datę i miejsce ceremonii oraz pakiet, który Cię interesuje, a ja chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Omówimy szczegóły i w tym wielkim dniu wykonam dla Ciebie i Twoich bliskich przepiękną pamiątkę. Z Twojego reportażu mogą powstać nie tylko cudne zdjęcia, ale też pamiątkowe albumy dla Was i dziadków, lub rodziców chrzestnych!

Fotograf na Chrzest Blanka Nicman studio • blanic

Zdjęcia na chrzcie – zapraszam : )

error: Content is protected !!